بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

متن سی دی"رمضان"از مهندس-قسمت دوم

نویسنده :بابک .
تاریخ:سه شنبه 18 اردیبهشت 1397-10:06 ب.ظ

رمضان

images

به نام قدرت مطلق الله

ماشین دادیم تعمیرگاه ،دوسال پیش،ده هزارتومن را که 80000گرفته ،هیچ،35 لیتر بنزین هم که تو باکش بوده،خالی کرده.میگم چرابنزین خالی کردی،میگه خواستیم دکوو را بزنیم ، بشویی،گفتم خب حالا می خواهی فلان قطعه را بزنی ،1 لیتر بنزین می خواد 30 لیتر که نمی خواهد،می خوای یه کاسه بشوری یا یه میکروفون بشوری ،می گی 30 لیتر بنزین مصرف کردم!اون فاقد جهان بینی است.اونم که شیر را از بز به سبو ریختی ،آب درآن شیر درآویختی.اونم که شیررا می دوشه وآب را میبنده توش،فاقد جهان بینی . برای رهنمون بشر یعنی این . یعنی آب توشیر نریزی ،یعنی نزول نخورید ،یعنی باک بنزین یارو را خالی نکنید.یعنی 10000را 100000 نگیرید.اسم خودتم یه اسم خاص نگذاری.این یعنی جهان بینی آقای فرماندار،استاندار،وکیل.آقای وزیر …پس جهان بینی در همه جا مطرحه.

مساله روزه ،جسم ،روان،جهان بینی. روزه چه کار با جسم ما می کند؟برای جسم ما، مفید است یا مفید نیست؟یکی یکی نگاه می کنیم.می آییم ماشین های صنعتی را نگاه می کنیم،آیا شما می توانید یه کوره را کاری کنید که دائم کار بکند؟یعنی موتور دائم 24ساعته کاربکند؟یا دیگهای بخار دائما” کار بکند؟خیلی تاسیسات.شما می گید مکانیک وماشین ها با بدن انسان فرق می کند.!

بدنانسان ،دقیقا” یک ماشین است.جسم انسان دقیقا” یک ماشین است.با ماشین فرقی نمی کند.جسمش را می گویم.بلکه یک ماشین بسیار بسیارپیچیده ؛اگر کبد انسان را نگاه بکنید،یک پالایشگاه به اندازه ی پالایشگاه تهران نمی تواند کار کبد را انجام بدهد.اگرکلیه ها را نگاه بکنید،یک تصویه خانه بسیار عظیم ،می خواد که کار کلیه ها را انجام بدهد.هر قسمت را نگاه بکنید،برای خودش یک کارخانه است،یک صنعت است.شما بخواهیدیک ماشین درست کنید مثل دست ،مثل انگشتها کار بکند ،می دانید چقدرعظیم وبزرگ می شود.من می خواهم این خودکار را بردارم دستم میاد به طرف خودکار،انگشتهام باز میشه فشاری که وارد می کنه،یک فشار دیگر است،اگر بخوام لیوان آب را بردارم ،اگر فشاری که برای خودکار برمی دارم ،برای لیوان آب بکار بگیرم،لیوان آب بلند نمیشه.ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

متن سی دی"رمضان"از مهندس-قسمت اول

نویسنده :بابک .
تاریخ:سه شنبه 18 اردیبهشت 1397-10:02 ب.ظ

رمضان

images

به نام قدرت مطلق الله

امروز 19 خرداد 1394

خوشحالم میبینم اکثر بچه ها دارند آدامس می خورند وخوردن آدامس نشانه ی خیلی خوبی است.بچه هایی که تا چند وقت پیش آدامس نمی خوردن حالا همه مشغول جویدن آدامس هستند واین خیلی باعث خوشحالی است.

مطلبی را که می خواهم امروز بیان کنم،مربوط به تاریخ 26/8/80 است که شاگرد با استادش باهمدیگر صحبت می کنند؛در این قصه ی ادامه دار ما.

عنوان این مطلب (عظیم ترین مکتوب) که کتاب آسمانی ماست.

برای اینکه بدانید ما هم درجای خویش که هم هست وهم نیست،به گونه ای رمضان را آغاز نمودیم از خواسته های خودکه می دانید ،درخواستی نداریم .این ماه مبارک معلم خوبی است برای آنانی که برای تزکیه ی خویش با آگاهی تلاش می نمایند.برای فهمیدن وجذب مطالب،در گفته ها بایستی دلی روشن وقلبی پر از نور باشد.وتوان واندیشه در آن مانند امواج ونور روشنایی داشته باشد.این عمل شما نشان از این است که در اعماق وجود هستی انسانها چراغی روشن بنمائید که این سبب رهایی یا راهی باشد تا از اعماق تاریکی ،به طرف روشنایی قدم بردارد .کتاب اول بایستی خوب در دلها جای بیابد وفهم گرددوآنگاه می شود از آن آنچه ارسال شده می شود،برای باز کردن عظیم ترین مکتوب ارسالی به کار آید ،نام آنرا خود می دانید.واما آموزش وتعلیم دادن شما که به مطالبی منتهی می شود ،بسیار خوب است زیرا در آن حالت اشارات را خوب خواهید دید.این دستور می گوید: ما  هم خوشحالیم زیرا کلید باز می شود واز آنچه می خوانید ومکتوب می کنید،مانند یک مساله به نظر بسیار سخت ویا کلیدی ،کائنات را در ساده ترین کلمات به رشته تحریر درمی آورید که جایگاه دانش وادراک را مشخص می نماید.به عبارتی به اقیانوس غلبه یافته ودرآن به آرامی غوطه ور می شوید ویک بار دیگرآموزشی به گونه ای دیگر درخور اندیشمندان ظهور می یابد که با دید بصیرت به آن بنگرد وکلیدهارا بیابند وبه کاربگیرند وعبادت الله رابا تمام وکمال انجام بدهند.


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سی دی ترس استاد امین دژاکام

نویسنده :بابک .
تاریخ:جمعه 14 اردیبهشت 1397-08:09 ب.ظ

نتیجه تصویری برای امین دژاکام
اگر بخواهیم موضوع ترس را بشکافیم و بر روی آن متمرکز شویم با چند سوال مواجه می شویم:

 

1) ماهیت ترس چیست؟

2) ترس چگونه بوجود می آید؟

3) آیا ترس چیز خوبی است؟

4) آیا ترس چیز بدی است؟

 

ممکن است موضوعی در زندگی شخصی بوجود آید و او بترسد و در مقابل همان موضوع برای شخص دیگری ترس را به همراه نداشته باشد.

برای مثال شخصی که مصرف کننده مواد مخدر است از موارد بسیاری ترس دارد برای نمونه: ترس از مامور کلانتری، ترس از مهمانی رفتن، ترس از مسافرت رفتن و . . . و هنگامی که به درمان رسید بسیاری از همین ترسهای نامبرده کاملا" از بین می رود.
این موضوع نشان دهنده آن است که ترس در طول زمان با تغییر انسان از بین می رود این چه تغییری است که درون انسان رخ می دهد؟من اعتقاد دارم ترس برای تکامل یک امر حیاتی می باشد.

طبق صحبتها و مطالب گفته شده در گذشته مشخص شد که هر چیزی از ضدش قابل شناسایی است و یا به عبارت دیگر هر انسانی برای رسیدن به یک چیز بهتر باید ضد آن چیز را تجربه کند، مثلا" برای رسیدن به شجاعت باید حتما" ترس را تجربه نماید و یا اینکه اگر شما هم اکنون فرد خیلی قدرتمندی هستید حتما" نقطه ضعفهای بسیاری را پشت سر گذاشته اید و همین طور بسیاری از اتفاقات و مسائلی که به نظر ما ناگوار و ناراحت کننده هستند به خوشحالی منتهی می شوند و اصلا" شرطش همین است.


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

متن سی دی (( فلز وجودی و انرژی ))استاد امین

نویسنده :بابک .
تاریخ:سه شنبه 11 اردیبهشت 1397-08:39 ق.ظ

فضا ها به دو بخش تقسیم میگردند :
1) فضای غیر قابل تغییر : 
فضایی است که با وجود سعی و تلاش ما و داشتن علم و دانش هر قدر هم که زمان و انرژی برای آن صرف میکنیم باز هم نمیتوانیم آن را تغییر دهیم .
2) فضای قابل تغییر : 
فضایی است که با در دست داشتن علم و دانش و صرف زمان و انرژی ، درضمن ما اجازۀ تغییر آن را نیز داریم .
در آیه ای از کلام الله بیان شده است (( هیچ موجودی یا مکانی از خود نوری ندارد مگر خداوند به او نوری داده باشد ))
یعنی مکانها یا انسانهایی که خداوند بر آنها مقرر نکرده که به آنها نوری عطا کند یا توانی بدهد و اگر ما بخواهیم به زور به آنها نور را برگردانیم هیچ چاره ای نداریم مگر اینکه از نور یا توان خودمان به آنها بدهیم و آن مکان یا شخص را احیاء کنیم ولی به محض اینکه ما نور خودمان را از آنجا برداریم مجدد تاریکی برگشت خواهد کرد . 
مانند اینکه شما یک سال زمان و انرژی برای شخصی خرج کنید تا او را از ضدارزشها دور نمایید ، تا زمانی که شما از نور خودتان به او میدهید و از انرژی شما حرکت میکند خیلی خوب تفکر میکند و اعمال او معقول تر میگردد اما با کنار رفتن شما مجدد افکار منفی و اعمال ضد ارزش به او باز میگردد ، اگر بخواهیم در این کار اسرار بورزیم و تحت تأثیر تعصب یا اثبات موضوعی از این کار دست برنداریم عاقبت به جایی میرسیم که خودمان هم از مسیر خارج خواهیم شد و دیگر نیرو و توان لازم برای امورات زندگی خودمان را نخواهیم داشت . 
در این مواقع بهتر است اگر دیدیم آن شخص یا مکان را نمیتوانیم تغییر دهیم و کم کم خطر و تهدید دعوت به تاریکی برای ما هم وجود دارد بهتر است از آن مکان خارج شویم و یا از آن فرار کنیم .
به عنوان مثال :
رسول خدا مدتها تلاش کردند تا شهر مکه را به دین اسلام دعوت و آنها را از جهالت نجات دهند اما آن فضا غیر قابل تغییر بود و با ایشان فرمان رسید که از مکه هجرت نمایند و پی از چند سال مجدد به مکه بازگشتند و توانستند رسالت خود را به انجام برسانند .در مورد فضاهای غیر قابل تغییر یک نکته مهم وجود دارد و آن نکته این است که فضاهای غیر قابل تغییر یک زمان به خصوصی دارند و پس از گذشت زمان خودشان قفل آنها باز میشود و قابل تغییر میشوند و نیروی انسان دیگر بیهوده هدر نمیرود .

این موضوع ممکن است در شغلی باشد و یا در رابطه ای مانند برادری یا فرزندی به عنوان مثال : دو برادر با هم وارد کنگره میشوند و یکی از آنها به درمان برسد و برای به رهایی رسیدن برادر دیگر هر کاری که از دستش بر آید انجام میدهد اما فایده ای ندارد و برادر مصرف کننده هیچ رقبتی برای درمان نشان نمیدهد و زمان تغییر درون او هنوز فرا نرسیده ، حال باید چه کاری انجام دهد ؟ ادامه دهد و یا دیگر با او نشست و برخاست نداشته باشد ؟


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
19
19ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic